Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Branża budowlana Robienie zakupów

Zobacz, gdzie kupić blachy trapezowe na dach, wejdź na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie a przy tym mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych względów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także wspaniale prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową warto zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08