Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Robienie zakupów

Dalsze informacje o gąsiorze do wina

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]