Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Promocja i reklama Usługi

Wirtualny spacer w salonach piękności. Skieruj się na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/, aby skorzystać z umiejętności specjalisty.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – zadbaj o atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]