Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Promocja i reklama Usługi

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer VR? Dobrze trafiłeś! Wejdź na www.fotografsv.pl

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z kluczowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby wśród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych marek, ofert lub firm. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych fotografii, wszelkich aktualnych danych, odpowiedniej prezentacji firmy oraz adresu strony internetowej firmy. Istnieje też inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma dużo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]