Prezentacja firmy w Business View

Promocja i reklama Usługi

więcej »

Business View to nowoczesna metoda prezentacji wnętrza wielu obiektów publicznych, na przykład restauracji, dostępna powszechnie na stronach serwisu Google. Wykorzystuje koncepcję tzw. wirtualnej wycieczki oraz serii fotografii panoramicznych. Zobaczmy zatem, do czego jest przydatna ta ciekawa prezentacja.

Business View – co to za usługa?

Dzięki technologii Google Business View mamy okazję przekonać się w jaki sposób wygląda interesujący nas budynek od środka. Z usługi możemy skorzystać zarówno z poziomu tradycyjnej przeglądarki Google , wpisując nazwę firmy (wtedy wizualizacja będzie widoczna po prawej stronie wyników przeglądania) oraz przez usługę mapy Google. Jest to genialna koncepcja promocji przedsiębiorstwa, stanowiąca dopełnienie strategii wizerunkowej on-line – odbiorcy codziennie poszukują danych o punktach usługowych: teatrach, hotelach, fitness klubach i salonach fryzur.

Jak można uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie szans, jakie zapewnia Business View może dać spore korzyści nie tylko firmom znajdującym się w rozległych ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Łódź. Należy podkreślić bowiem, że to narzędzie wywołuje również większą liczbę odwiedzin na firmowej witrynie internetowej, więc warto to przekuć w sukces. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć licencjonowanego fotografika, który przygotuje komplet fotografii panoramicznych, spełniających kryteria Google.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]