Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Promocja i reklama Strony internetowe Usługi

Więcej o pozycjonowaniu Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, działających jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla niewielkich podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja japońska kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “depilacja brwi kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron www od blisko 15 lat. Przez te lata dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]