Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Promocja i reklama Usługi

Wirtualny spacer 3D. Kliknij w to miejsce, aby skorzystać z umiejętności fachowców

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla sporej ilości osób okazja do zobaczenia takiego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest niesłychanie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się ogromną popularnością. Polega ona na tym, iż poza oglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu lub biura firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Dlaczego warto zamieścić model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom dany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można wykorzystać do prezentacji warsztatu, hotelu czy baru, jak również po prostu pokazać znacznemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, aby przyszli klienci byli w stanie rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszej oferty . Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zamówić jego wykonanie u zawodowego fotografa.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]