Koszulki biegowe, opaski na ramię pasy sportowe – o gadżetach dla biegacza

Promocja i reklama Sport i rekreacja

Bieganie jest w tej chwili preferowaną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można uprawiać w dowolnym miejscu, bowiem nawet w dużych aglomeracjach znajdują się rozległe parki oraz bulwary, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – jogging niewiele kosztuje. Wystarczą tylko odpowiednie obuwie, oddychający t-shirt i nieco samozaparcia.

Gadżety dla biegacza – co otrzymują uczestnicy maratonów

Także w małych miastach co jakiś czas organizuje się półmaratony, w których biorą udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy tego sportu. Zapisanie się na tego typu wydarzenie sportowe nieraz wiąże się z nieznaczną opłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy odbierają również mały zestaw gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów na ogół jest koszulka biegowa, identyfikator startowy, czasem butelka izotoniku. Jednakże coraz częściej sponsorzy biegów dodają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych wydarzeniach sportowych są to być m.in. nieduży ręcznik do wytarcia potu, nerka, czyli pas sportowy na biodra czy też opaska do biegania, w której można umieścić telefon albo klucze. Biegacze bardzo cenią sobie takie komplety gadżetów, ponieważ nawet jeżeli nie wywalczą w biegu nagradzanego miejsca, to koszulka z nazwą imprezy będzie stanowić namacalną pamiątkę z udziału w biegu. Co ważne, jest to pamiątka praktyczna, którą biegacz może wykorzystywać podczas swoich treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logotyp sponsora biegu

Wielkie i małe imprezy sportowe nie mogłyby oczywiście istnieć bez pomocy patronów finansujących ich przygotowanie. Na ogół logo organizatorów oraz sponsorów biegów zamieszcza się nie tylko na banerach bądź ulotkach promujących imprezę, ale również i na gadżetach wręczanych biegaczom. Zależnie od rodzaju tworzywa czy tkaniny, z którego wytworzone zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo sponsorów stosowane są przeróżne techniki nadruku. W przypadku koszulek jest to przeważnie sitodruk zapewniający wysoką trwałość grafiki.