Jak wybrać agencję AdWords? Pomoże certyfikat Google Partnera

Promocja i reklama Usługi

Sprawdź ofertę Google Partnera

Google AdWords jest wymieniany wśród najskuteczniejszych technik umożliwiających promocję w sieci. Polega na proponowaniu internautom płatnych linków o zawartości dopasowanej do danego wyszukiwania i potrafi zwiększyć sprzedaż aż o ponad połowę, jeśli kampania AdWords zostanie właściwie poprowadzona. Wbrew temu, co myśli część czytelników, zaplanowanie wydajnej strategii AdWords to rzecz dla doświadczonych specjalistów i bez właściwych kwalifikacji okaże się prawie niemożliwe. Warto zatem powierzyć to sprawdzonej agencji SEO. Jak ją znaleźć? Nie będzie to problemem – musimy tylko dowiedzieć się, czy konkretna firma zdobyła tytuł Google Partner.

Google Partner – co to jest?

Google Partner to program, jaki sieciowy gigant opracował, by zagwarantować klientom korzystającym z AdWords profesjonalną obsługę. Polega on na udzielaniu firmom marketingowych specjalnych wskazówek, dzięki którym są one w stanie stworzyć efektywne strategie dla swoich klientów. Żeby agencja zdobyła tytuł Google Partner, jej specjaliści muszą posiadać certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama powinna wykazać biegłość w kierowaniu funduszami strategii. Google przyznaje tytuł Google Partner agencji SEO jedynie po starannym jej sprawdzeniu. Co więc znaczy on dla zamawiających?

Google Partner – dlaczego jest to ważne?

Tytuł Google Partner mówi o tym, iż pracownicy wybranej firmy posiadają umiejętności, które pozwalają na dobór najlepszych metod w trakcie zarządzania kampanią. Dzięki Google Partner otrzymujemy również pewność, że agencja, którą wybierzemy, ma dostęp do rozmaitych nowości oferowanych przez sieciowego giganta, a jej pracownicy biorą udział we wszystkich kursach prowadzonych przez Google, jak również mają możliwość skorzystania z jego wsparcia technicznego.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]