Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Ochrona zdrowia

Tu znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]