Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Ochrona zdrowia

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skupić się na jednym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]