Wibroterapia w zaciszu domu – o urządzeniach marki Vitberg

Ochrona zdrowia

Na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na bóle kręgosłupa, bóle kończyn oraz otyłość. Jedną z metod walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Badania nad tą formą terapii przeprowadzano już w latach 60-tych XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc także odchudzanie. Z terapii wibracjami coraz częściej korzystają też zawodowi sportowcy do regeneracji tkanki mięśniowej po wyczerpujących treningach.

Domowa wibroterapia z aparatem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać we własnym domu, bez konieczności zapisywania się na zabiegi u rehabilitanta. Na rynku dostępne są aparaty do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 głównych programów: Nogi, Kręgosłup oraz Relaks, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości drgań. Część podstawową można powiększyć o kolejne moduły: Metabolizm, Szyja, Biodra, Nogi i Kolana.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]