W jakich sytuacjach pomoże terapia małżeńska?

Ochrona zdrowia

Nie trać nadziei! Specjalistów od terapii małżeńskiej UK poznasz na http://tinyurl.com/y2yxq2xq.

Każda para może wpaść w rozmaite kryzysy. Na szczęście aktualnie można sobie z nimi radzić bardzo sprawnie. Doskonałym rozwiązaniem jest terapia małżeńska przeprowadzana przez doświadczonego i wykwalifikowanego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach może być pomocna?

Do terapeuty udają się pary borykające się z rozmaitymi trudnościami. Specjalista pomaga przezwyciężyć trudności mające związek z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, a także udzieli pomocy w razie nałogów, chociaż w takich sytuacjach nierzadko niezbędne będzie też specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog udzieli wsparcia w czasie problemów zdrowotnych partnerów lub ich dzieci. Jest przydatny w sytuacji, gdy między mężem i żoną pojawiają się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć samodzielnie. Wzięcie udziału w terapii małżeńskiej pomaga również pokonać trudności oraz zacieśnić związek. Poprawia się komunikacja między mężem i żoną – dzięku czemu ich małżeństwo rozwija się, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia małżonkom jakie mają potrzeby oraz oczekiwania. Podkreśla on, że małżeństwo to nie tylko czerpanie korzyści, ale również oferowanie czegoś od siebie. Dzięki psychoterapeucie możliwe staje się zidentyfikowanie przyczyn leżących u podstaw partnerskich kłopotów. Pary, które mają za sobą terapię małżeńską zdobyły umiejętności potrzebne do tego, żeby świetnie pokonywać kłopoty w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy na terenie Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która dotarła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że dzisiaj bez żadnych problemów spotkamy polskiego psychologa również na terenie Zjednoczonego Królestwa. Porozumiewanie się w języku polskim usprawnia pracę nad problemem oraz podnosi komfort pary, która postanowiła postawić na pomoc specjalisty. Także na emigracji warto powalczyć o własny związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna zmagać się z najróżniejszymi trudnościami. Należy wiedzieć, że terapia to nie wstyd, a na skutek niej partnerstwo może wejść na całkowicie nowe tory. Rozstanie to zawsze rozwiązanie ostateczne.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339