Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Ochrona zdrowia

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, szwalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]