„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Ochrona zdrowia

Szczegółowe informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]