Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Ochrona zdrowia

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Co o wibroterapii sądzą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowcówwyczynowych, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]