Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Ochrona zdrowia

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat składa się z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie dokładnie testowane przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]