Portal „Słowo Seniora” recenzuje zestaw do wibroterapii marki Vitberg

Ochrona zdrowia

Na www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/ znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Słowo Seniora”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 2 tygodniach korzystania.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 uzupełniających modułów dedykowanych: Kolana, Nogi, Szyja, Biodra oraz Metabolizm. W części bazowej można natomiast włączyć 3 programy:
– Nogi – likwidujący skurcze łydek, rwanie stóp czy ociężałość nóg;
– Kręgosłup – używany m.in. przy zesztywnieniach, zespołach korzeniowych czy bólach grzbietu;
– Relaks – zalecany po znacznym wysiłku, jak również łagodzący skutki stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozkurczają mięśnie i wprowadzają w stan relaksu. Pozwala to nie tylko na uśmierzenie bólu poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zasypianie osobom mającym problemy ze snem. Zestaw RAM Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w profesjonalnych klinikach, jak i we własnym domu. Do produktów załączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ich użytkowania można rozwiać dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]