Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Ochrona zdrowia

Uzyskaj pomoc polskiego psychologa Coventry na psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, jednak ciągle nie brak osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje wiele problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też kłopoty z otrzymaniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy te niezwykle ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie należy bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339