Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Ochrona zdrowia

Kliknij tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]