Informacje o klinice dermatologicznej w Krakowie

Kosmetyki Ochrona zdrowia

Ruczaj Clinic – klinika estetyczna w Krakowie to placówka, która specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z obszaru kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatochirurgii. Gdzie się mieści i jakie zabiegi można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej?

Klinika estetyczna Ruczaj Clinic jest zlokalizowana przy ulicy Bułgarskiej 15/U2 w Krakowie. Placówka przeprowadza szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – pomaga zwalczać nadpotliwość, wykonuje lifting skóry, powiększanie ust, zamykanie naczynek krwionośnych, likwidację rozstępów oraz cellulitu, wykonuje zabiegi redukujące cienie pod oczami, zmarszczki oraz przebarwienia. W klinice można także przeprowadzić chirurgiczne usuwanie znamion, poddać się zabiegom mającym na celu leczenie bruksizmu oraz leczenia blizn, m.in. potrądzikowych. Zakres zabiegów wykonywanych w klinice medycyny estetycznej Ruczaj Clinic jest bardzo szeroki. Specjaliści używają do pracy między innymi kwasu hialuronowego, który służy do modelowania owalu twarzy, powiększania ust, wykonywania korekty nosa czy usuwania tzw. chomików. Klinika medycyny estetycznej wykonuje także zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która ogranicza powstawanie zmarszczek mimicznych.

W gabinecie medycyny estetycznej Ruczaj Clinic można wykonać między innymi ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, czyli tzw. wampirzy lifting. Zabieg ma na celu zregenerowanie skóry, pozbycie się zmarszczek i fałd. Jest także wykorzystywany do usuwania blizn potrądzikowych i poparzeniowych, leczenia rozstępów. Poprawia kondycję włosów, redukuje problem ich wypadania, przywraca pasmom blask i zdrowy wygląd. Klinika estetyczna w Krakowie stosuje również laser frakcyjny CO2 Fire-Xel, który jest wykorzystywany przy zabiegach fotoodmładzania oraz wykonywania niechirurgicznego liftingu i poprawiania owalu twarzy.