Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Ochrona zdrowia

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]