30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Ochrona zdrowia

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości w temacie marki Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]