Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Instalacje przemysłowe

Sprawdź ofertę dystrybutora motoreduktorów.

Powszechne użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]