Kurs Photoshop – online czy stacjonarnie?

Edukacja

Kurs Photoshop online - dowiedz się więcej o ofercie na digitalownia.pl.

Photoshop to program, który od dziesięcioleci jest podstawowym narzędziem używanym przez osoby parające się retuszem fotografii i samych fotografów. W ciągu kilkunastu lat na skutek swojej uniwersalności, a w zasadzie możliwości dodawania do niego najrozmaitszych użytecznych pędzli reprodukujących teksturę tradycyjnych farb, oprogramowanie to pokochali również graficy oraz ilustratorzy. Obecnie twórcy filmów animowanych czy gier wykorzystują Photoshop do planowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich produkcjach. Nie dziwi więc fakt, iż osoby, które chcą nauczyć się digital paintingu, z reguły najpierw starają się zapisać się na kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa online – alternatywa dla pobieżnych bezpłatnych tutoriali

Program Photoshop jest niezwykle popularny, w związku z tym co rusz tworzone są tysiące godzin szkoleń pokazujących jego opcje, a także prezentujących zastosowanie coraz to nowszych pędzli, o które można go poszerzyć. Niektóre takie poradniki szybko wyszukasz na darmowych platformach video, jakkolwiek z takich zdawkowych kursów ciężko przyswoić sobie na własną rękę Photoshop. Zalecanym wyjściem jest udział w kursie prowadzonym przez obeznanego dydaktyka, podczas którego poznasz nie tylko najważniejsze funkcje oprogramowania, ale także nauczysz się je efektywnie wykorzystywać. Takie zajęcia dostępne są głównie w szkołach malarstwa i rysunku, jednakże gdy z jakiegoś powodu w nich uczestniczyć, możesz wykupić dostęp do kursów digital paintingu przez internet i poznać techniki malarstwa komputerowego nie wychodząc z mieszkania!

Kurs digital paintingu online – wybierz szkolenie z możliwością osobistego kontaktu z instruktorem

Korzystając z kursu online Adobe Photoshop trzeba szukać tutoriali, które nie zostawiają kursanta samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak wykonać dany rodzaj obrazu. Program Photoshop może być na początku dla wielu użytkowników niezmiernie trudny i nieraz konieczny jest bezpośredni kontakt z instruktorem, który wyznaczy najlepszy kierunek albo wytłumaczy, z jakiego powodu nie wyszedł nam zamierzony efekt. Wypada zatem zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w ramach wykupionego pakietu daje możliwość kontaktu z twórcą tutorialu, co sprawi, iż każda trudność zostanie szybko pokonana. Dobrze też poszukać kursu online, na zakończenie którego sporządzona przez Ciebie praca będzie obiektywnie oceniona przez autora instruktażu. Konstruktywna korekta obrazu przeprowadzona przez kompetentnego instruktora uczy krytycznej oceny osobistej twórczości oraz pozwala na samodzielne wskazanie artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Nasze dane:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]