Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Branża prawnicza

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ustrzec ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem firmy, stosowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.