Adwokaci i radcy prawni z Krakowa

Branża prawnicza

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, iż na spotkanie z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty frankowe. Są nimi także właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.